خانم ها لباس زیر خود را جدی بگیرید!

معرفی بهترین ماسک ها و دستورالعمل استفاده از آن‌ها

جمعه ۳۱ شهریور ۰۲

خانم ها لباس زیر خود را جدی بگیرید!

۴۶ بازديد


شاید با خواندن این تیتر به این فکر کنید که اشتباه خطرناک خانم ها در مورد استفاده از لباس زیر چه می تواند باشد؟ برخی از افراد از روی نا آگاهی اشتباهاتی را در استفاده از لباس زیر مرتکب می‌ شوند و ناخواسته به سلامت خود آسیب هایی وارد می کنند .

نپوشیدن لباس زیر

بسیاری از افراد عقیده دارند که اگر لباس زیر نپوشند، راحت تر هستند و در نتیجه آن را استفاده نمی کنند اما مطالعات نشان می دهد که شما حتما باید لباس زیر بپوشید تا اندام خصوصی تان از آلودگی ها و میکروب ها بیشتر در امان بماند.

لباس های توری

بهترین جنس لباس زیر، لباس های نخی هستند اما بعضی ها لباس های توری را با نخی اشتباه می‌ گیرند. این لباس زیر های توری ممکن است باعث ایجاد حساسیت در شما شوند. پس بهتر است که آن ها را با لباس نخی اشتباه نگیرید.

 

لباس های خیلی تنگ

بعضی از افراد لباس زیر های خیلی تنگ با سایز خیلی کوچک انتخاب می ‌کنند اما استفاده از این لباس ها باعث می شود که فضای بهتری برای رشد باکتری ها و میکروب ها وجود داشته باشد و مهم تر از همه این که به اندام خصوصی شما فشار وارد می‌ کند و اصلا گزینه مناسبی نیستند.

استفاده دائمی از ماشین لباسشویی

باکتری ها داخل ماشین ظرفشویی زنده باقی می مانند و در نتیجه ممکن است مشکلاتی را برای سلامت بدن شما به وجود بیاورند. پس چند وقت یکبار لباس زیرتان را با دست بشویید و فقط به ماشین لباسشویی اکتفا نکنید.

 

استفاده از نرم کننده با رایحه زیاد

بله هیچ کس بدش نمی‌ آید که لباس زیر کاملا خوش بویی داشته باشد اما بعضی از افراد زیاده روی می کنند و از نرم‌کننده‌ ها با رایحه خیلی قوی برای لباس زیر خود استفاده می کنند که اصلا گزینه مناسبی نیستند، زیرا باعث ایجاد حساسیت می شوند.

استفاده از لباس زیر عرق کرده

اگر ورزش کرده اید یا فعالیت بدنی داشته اید و به هر دلیلی لباس زیرتان عرق کرد، دیگر از آن ها استفاده نکنید. آن ها را کنار بگذارید و سریع عوض کنید، زیرا عرق محلی عالی برای رشد باکتری و میکروب است.

 

نادیده گرفتن لکه ها

باید مراقب باشید که لکه روی لباس شما وجود نداشته باشد و آن ها را نادیده نگیرید، زیرا اندام های خصوصی حساس ترین قسمت بدن شما هستند و به راحتی میکروب و آلودگی ها را وارد بدن می کنند؛ باید لباس تان را از هرگونه لکه سریعاً پاک سازی کنید.

خوابیدن با لباس زیر تنگ

اکثر خانم ها شب ها فقط با لباس زیر می خوابند اما ممکن است که بعضی از این لباس‌ های تنگ عامل ایجاد التهابات مزمن در افراد شود و عامل ایجاد عفونت های قارچی خارش و حساسیت باشد. پس بهتر است که نه تنها شب‌ ها بلکه هیچ وقت لباسِ زیرِ تنگ نپوشید.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.